Bebe Rexha feston ditëlindjen, vjen urimi special nga Rita Ora

Advertisement

Sot këngëtarja Bebe Rexha ka ditëlindjen ku mbush 32 vjeç. Ajo ka marrë shumë mesazhe urimi, ku një ndër tyre vjen nga Rita Ora.

Kjo e fundit ka postuar në Instagram një foto me Beben dhe përkrah saj shkruan:

“Vajza e ditëlindjes, shpresoj që të kalosh ditën më të bukur”.

Bebe ka pasur gjithmonë një marrëdhënie shumë të mirë me Ritën. Madje jo vetëm me të, por me të gjitha vajzat shqiptare që kanë arritur famë ndërkombëtare.

Advertisement

Pak kohë më parë, Bebe Rexha, shprehu dëshirën për një bashkëpunim mes artisteve shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max.

Advertisement
266