Beatrix Ramosaj vjen me “look” të ri, poston foto “të nxehta” me bikini rozë

Advertisement

Beatrix Ramosaj ka ardhur me një ndryshim në look në postimet e fundit, duke marrë vëmendjen e ndjekësve. Këngëtarja është kthyer nga brune në bjonde, ndërsa ka ndarë në rrjetet sociale disa foto me look-un e ri.

Advertisement

Në këto foto Beatrix shfaqet e veshur me bikini ngjyrë rozë, duke nxjerr në pah linjat trupore tërheqëse dhe ku duket mjaft joshëse.

Advertisement
275