Beatrix Ramosaj ndryshon ‘look’ dhe mezi e njohëm!

Advertisement

Beatrix Ramosaj është një nga vajzat shqiptare më të pëlqyera në rrjetet sociale, ku numëron qindra mijëra ndjekës. Ajo njihet për ndryshimet e shpeshta në ‘look-un’ e saj dhe guxon të eksperimentojë m e pamjen. Para pak ditësh Trixa kërkoi ndihmën e ndjekësve në Instagram lidhur me ndryshimin e radhës në pamje. Flokë të kuqe apo bjonde?

Advertisement

Zgjedhja e këngëtares ka qenë kjo e dyta: flokë bjondë. Beatrix ka postuar disa foto në Instagram ku ka treguar ndryshimin në pamje dhe mezi njihet. “Flokë të rinj. Kush është kjo?”- ka shkruar me nota humori ajo, teksa vlen të theksohet se duket shumë bukur.

Advertisement
345

Share this: