Aksident në aksin Elbasan-Peqin/ Përplasen dy makina, ka të lënduar

Advertisement

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Peqin, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, e për pasojë janë lënduar dy persona.

Sipas raportimeve të mediave, anëtarët e dy familje kanë shpëtuar me lëndime të lehta. Shkak i këtij aksidenti është bërë shpejtësia e lartë dhe parakalimi i gabuar.

Advertisement

LEXO EDHE  Merr flakë makina në autostradën Tiranë-Elbasan

Aksidenti ka krijuar trafik të rënduar përgjatë këtij aksi.

Advertisement
249